Voznesensk » News
Homepage News Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

News

Легалізація трудових відносин між роботодавцем та найманим робітником

07/08/2018

7 серпня начальником відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігорем Ткаченко разом з провідним фахівцем Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Стрілець О.  в складі районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу з питань легалізації трудових відносин, належного оформлення трудових відносин та недопустимості заробітної плати «в конвертах» серед  суб’єктів підприємницької діяльності та 11 торгових  об‘єктів с. Трикрати, с. Актове Олександрівської селищної ради.

В результаті проведеної роботи не виявлено порушення законодавства щодо оформлення найманих працівників.

З метою недопущення використання найманої праці без оформлення трудових відносин, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань праці та зайнятості населення, були надані роз’яснення з питань колдоговірної роботи, охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці.

Всі новини →