Voznesensk » News
Homepage News Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

News

Відбувся семінар «Перші кроки в Нову українську школу. Територія діяльності вчителів початкових класів у 2019 році»

11/01/2019

Районний методичний кабінет КУ «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» провів 10 січня 2019 року культурологічний  діагностично-прогностичний семінар-діалог з учителями початкових класів закладів загальної середньої освіти Вознесенської районної ради на тему  «Перші кроки в Нову українську школу. Територія діяльності вчителів початкових класів у 2019 році».

Перед початком роботи семінару, що проходив у художньо-меморіальному музеї Є.А.Кібрика, вчителі мали можливість познайомитися з творчими матеріалами конкурсу-виставки  дитячих робіт «Різдвяний вернісаж»,  виставкою творчих робіт закладів позашкільної освіти та  прекрасними художніми полотнами нашої  землячки -художниці, знаної у світі, Елен Хазал (Сандул), що нині проживає на Кіпрі.

 

На семінарі вчителі ділитися досвідом роботи в 1 класі Нової української школи, визначали проблемні питання, шукали шляхи їх вирішення, колегіально планувати  методичну роботу.

На основі  позитивних партнерських стосунків   з РМК (завідувач Лопатинська Л.В.)  створили валізу пропозицій щодо організації діяльності районного методичного об`єднання вчителів початкових класів, яке очолила вчитель початкових класів Таборівської ЗОШ І-ІІІступенів Тетяна Миколаївна Бакума.

 

Побажання учасників семінару  лягли в основу планування методичної роботи на  календарний  2019 рік .

В роботі семінару взяла участь директор Дитячо-юнацького центру Білоус Любов Віталіївна, яка окреслила орієнтири виховної роботи  з молодшими школярами.

 

Всі новини →