Voznesensk » News
Homepage News Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

News

До уваги стомованих хворих

14/03/2019

 «Всеукраїнською асоціацією осіб з інвалідністю «ОСТОМІЯ» провадяться заходи направлені на поліпшення їх морально-психологічного стану, соціальну реабілітацію, адаптацію до нової якості життя.

За  рахунок державних коштів  вищезазначена громадська організація  проводить заходи для стомованих хворих України. Розглядаються питання догляду за стомою, ознайомлення із засобами догляду та допоміжними засобами,  запрошуються психологи,  лікарі,  які висвітлюють загальні питання лікування наслідків після операції та все що цікавить  кожного особисто.

Голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація осіб з інвалідністю «ОСТОМІЯ» запрошує взяти участь стомованих хворих у заходах. 

Контактні дані голови громадської організації для консультації: Щербина Валентина Федорівна, м.т.067 338 15 58, електронна адреса: ostomiya@ukr.net.

Управління соціального

захисту населення

Вознесенської районної

державної адміністрації

Всі новини →