Вознесенский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

Новости

Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції

15/05/2019

Тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання корупції відбувся 15 травня у актовій залі Вознесенської міської ради. Організований Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Участь у семінарі взяли працівники апарату виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міста Вознесенськ, апарату Вознесенської райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники семінару ознайомилися з положеннями сучасного антикорупційного законодавства України (ЗУ «Про запобігання корупції») та інших нормативно-правових актів. Мова йшла про особливості відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень; передумови виникнення, врегулювання конфлікту інтересів; психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Всі новини →