Вознесенский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

Новости

Установча сесія Малої Академії Наук

25/11/2019

Найкращим видом навчання учнів є творча діяльність. Одним з таких видів творчої діяльності є навчання в Малій Академії Наук.

В 2019-2020 навчальному році ми маємо найбільшу кількість слухачів Малої Академії Наук – 6 учнів 8 класу Бузької ЗОШ І-ІІІ ст. – Слюсаренко Анна, Захаров Іван, Журавльова Юлія, Чучко Карина, Тимофієв Максим, Адамов Артур /кер. Топилін В.М./ та 3 учні9-10 класів Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст.  – Ворохта Василина, Вертейко Анастасія та Ткаченко Сніжана /кер. Коваль К.В., Кобилян О.В., Тітімець Є.В./.

15 листопада 2019 року  учні, зараховані до Миколаївського територіального відділення Малої Академії Наук, взяли участь в установчій сесії відділення історії, хімії та біології, де мали змогу зустрітися з викладачами закладів вищої освіти Миколаївської області, обрати тематику пошуково-дослідницьких робіт та відвідали краєзнавчий музей історії створення Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Всі новини →