Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Зустріч голови РДА Наталії Баланюк з жителями села Григорівка

27/12/2017

27 грудня керівник району Наталія Баланюк зустрілася з жителями села Григорівка за для вирішення хвилюючого питання проведення реформ з об’єднання громад та децентралізації влади. Зустрічаючись раніше з мешканцями села очільник району розповідала що таке об’єднання громад та децентралізація, якими повноваженнями та відповідальністю за утримання й розвиток населених пунктів наділяються громади.

Цього разу мова йшла про здобутки та розвиток Олександрівської, Прибужанівської, Бузької громад, які протягом недовгого свого існування мають певні напрацювання. Керівник закликала не йти на принципи та об’єднуватись співпрацюючи із сусідніми сільськими радами, адже, якщо село буде самостійним, то буде змушене самостійно  утримувати та фінансувати всі заклади, зарплати тощо.

Присутнім наведено переваги об’єднання, громади будуть мати право розпоряджатись землями в межах сільрад, надавати дозволи на будівництво та вирішувати інші питання.

Наталія Баланюк закликала знову організувати роботу ініціативної групи з об’єднання. Якщо є потреба спільно зустрічатись за для допомоги по вирішенню даного питання.

Також обговорили з житами села питання медичної реформи, нові законопроекти з децентралізації та інше.

На останок Наталія Баланюк провела прийом громадян.

Всі новини →