Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Нарада щодо посилення заходів з профілактики та попередження гепатиту А

10/01/2018

9 січня керівник району Наталія Баланюк провела нараду щодо попередження та профілактики небезпечної хвороби гепатиту А. На зустріч було запрошено представників управління головного управління держсанепідемслужби у Вознесенському районі, головного лікаря КЗ «Вознесенський РЦПМСД», в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та цивільного захисту   райдержадміністрації, директора КП «Райводпостач».

В цілому епідемічна ситуація в районі є благополучною. Але попри це голова райдержадміністрації наголосила на обов’язковому інформуванні населення з даного питання, розміщення інформації на стендах в закладах освіти, культури, медицини, проводити роз’яснення на позакласних заняттях у школі, висвітлення в засобах масової інформації. Наталія Баланюк наголосила на упорядкуванні санітарних зон.

За підсумками наради були прийняті відповідні рішення та дані доручення.

 

Всі новини →