Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці на Вознесенщині

12/04/2018

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління». З цією метою 12 квітня заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в поточному році Дня охорони праці у Вознесенському районі.

До складу оргкомітету увійшли представники Управління соціального захисту населення району та відділу з питань праці та зайнятості населення, відділу освіти райдержадміністрації, за участю представників відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Вознесенському районі.

Учасники обговорили хід виконання відповідного плану заходів, розглянули внесені пропозиції. Крім того було опрацьовано низку організаційних питань. Було визначено дату проведення, розподілені обов’язки та обсяги робіт щодо їхньої підготовки. Завершилося засідання Оргкомітету визначенням претендентів на звання кращого підприємства та кращих спеціалістів з охорони праці, оскільки дуже важливим залишається питання запобігання виробничого травматизму та професійним захворюванням на підприємствах району.

 

Всі новини →