Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Дбаємо про довкілля

16/04/2018

 З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у освітніх закладах району було організовано прибирання, де зібралися всі разом, щоб озеленити територію біля школи. З лопатами, граблями та віниками уся шкільна громада прибирала територію свого навчального закладу від минулорічного листя, сухої трави, сміття, наводили лад на клумбах. Було впорядковано та приведено до належного естетичного та санітарного стану територію школи: побілені дерева, висаджені квіти на пришкільних клумбах, видалили сухе та поламане гілля та забезпечили їх вивезення, впорядковано дорогу біля школи. Учні з охотою замітали подвір'я школи.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого району — зробити його квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися. Сподіваємось, що проведена робота не буде даремною і мешканці нашого району цінуватимуть ту чистоту та красу. Дякуємо всім, хто працював.

 

Всі новини →