Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Своя громада: передача повноважень в галузях освіти, культури

10/07/2018

Як передати Дорошівській об’єднаній територіальній громаді повноваження у галузях освіти, культури та організувати роботу так, аби вона дійсно була ефективною і злагодженою, обговорили на зустрічі 10 липня перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови району Тетяна Панова та голова Дорошівської громади Олександр Ігнатов разом з бухгалтерами та керівниками структурних підрозділів освіти та культури району. Зокрема, йшлося про необхідність чітко дотримуватися правових аспектів даного процесу, враховуючи всі нюанси, оскільки поспіх та непродуманість дій можуть призвести до негативних наслідків як у суто господарських, так і у кадрових питаннях.

При створенні об’єднаною територіальною громадою власного органу управління освітою, культурою буде сформовано чіткий розподіл функцій між органами управління об’єднаної громади та райдержадміністрації.

В Дорошівській об'єднаній територіальній громаді створено відділ освіти. Присутні на нараді обговорювали головне питання врегулювання трудових відносин з педагогічними працівниками навчальних закладів та закладів культури розміщених на території об’єднаних територіальних громад, внесення зміни до статутів та передачу майна з балансу відділу освіти та відділу культури молоді та спорту РДА на баланс сільської ради. 

 

Всі новини →