Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Про підвищення показників розвитку району йшлося під час робочої наради в райдержадміністрації

12/07/2018

Про результати діяльності Вознесенської райдержадміністрації за результатами оцінки районних державних адміністрацій за січень - травень 2018 року йшлося сьогодні, 12 липня, на нараді під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Олександра Торопіна.

Як поінформував Олександр Торопін за результатами оцінки Вознесенський район посів 7 місце серед 19 районів, і порівняно з попередніми результатами покращив свій рейтинг на 3 позиції.

Проаналізовано основні показники за напрямами: «Економічна стабільність», «Фінансово-бюджетна сфера», «Освіта», «Охорона здоров’я», «Розвиток інфраструктури» та ін.

Одним з найкращих по результативності в області є показники «Ринок праці, доходи населення» – 2 місце серед районів та «Соціальна допомога та соціальні послуги» – 4 місце, «Культура» - 4 місце.

Разом з тим, погіршилось становище району за наступними напрямами: агропромисловий комплекс, стан забезпечення цивільного захисту.

Олександр Торопін доручив керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації проаналізувати показники роботи кожної галузі та вжити заходів щодо покращення показників, які негативно впливають на соціально – економічний розвиток району в цілому.

 

Всі новини →