Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

10/09/2018

Сьогодні, 10 вересня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови районної комісії з питань ТЕБ та НС Тетяни Панової відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.  В роботі цього дорадчого органу райдержадміністрації, окрім членів комісії,  участь взяли  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Білоконь, директор КУ «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Віра Костенко.

На порядку денному розглянуто питання стану будівлі Григорівського навчально –виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Підставою для розгляду даного питання є заключення за результатами проведення технічного стану будівельних конструкцій будівлі навчально-виховного комплексу з метою проведення реконструкції № 03/09-2017-ОБ проведеного ТОВ «Підприємство АГРОФОН». Відповідно до даного заключення поли першого поверху відносяться до  «3» категорії технічного стану, та характеризуються як непридатні для належної експлуатації і потребують заміни. Перегородки першого поверху, які потребують повної заміни з огляду на значне пошкодження  можна віднести до «4» категорії технічного стану яке характеризуються як аварійні.

            Згідно з пунктом 5.3.4 ДСТУ НБВ. 1.2-18.2016 «Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану», затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.07.2016 № 213, технічний стан конструкцій аварійний – категорія «4»: порушені вимоги першої групи 2 граничних станів (або неможливо запобігти цим порушенням), і аналіз дефектів та пошкоджень з перевірними розрахунками показує неможливість гарантувати цілісність конструкцій до проведення її ремонту, посилення або заміни (особливо, якщо можливий «крихкий» характер руйнування), або остаточно втрачена можливість нормальної реалізації захисних конструкцій.

Необхідно негайно виключити перебування людей в зоні можливого обвалення та/або вжити заходів, які унеможливлюють таке обвалення до проведення ремонту, підсилення, заміни конструкцій або ліквідації об'єкта.

Обговорення даного питання  було доволі  дискусійним, відтак, усі учасники засідання мали можливість висловити свої думки та внести пропозиції щодо свого бачення вирішення питання. В рамках засідання комісії, своїми думками щодо учбового процесу в даному закладі поділився Іван Білоконь, котрий висловив спільну пропозицію депутатів районної ради. На момент засідання були обговорені  різні варіанти, серед них і такий, що заслуговує на втілення у життя –  призупинити використання будівлі Григорівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на період усунення аварійності.

З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з можливим травмуванням або загибеллю учасників навчально – виховного процесу комісія вирішила призупинити використання вказаної будівлі до моменту усунення аварійності.

 

Всі новини →