Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Засідала комісія з питань захисту прав дитини Вознесенської районної державної адміністрації

13/09/2018

13 вересня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Вознесенської райдержадміністрації, яке проходило під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб.

Організаційну підготовку засідання здійснили працівники служби у справах дітей райдержадміністрації. Сім’ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

На комісії розглянуті питання: виведення зі складу прийомної сім’ї вихованки; зняття обов’язків опікуна над дітьми-сиротами; подання органу опіки та піклування про можливість виконувати обов’язки опікуна над неповнолітнім сином дитиною-інвалідом; усунення перешкод у спілкуванні з малолітнім сином; призначення опікуном дитини-сироти.  

Два питання стосувалися щодо надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку.

Окремо комісією розглядалися листи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про можливість здійснення соціального супроводу 5 сімей для вирішення складної життєвої ситуації.

За результатами обговорення всі сім’ї взято під супровід з метою підвищення виховання потенціалу батьків та відповідності інтересам дітей, які виховуються в сім’ях. А також знято з під супроводу 3 сім'ї. 

В ході проведення комісії було заслухано запрошених заявників, з’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо та прийнято рішення.

Крім того затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 

Всі новини →