Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Вітаємо наших спортсменів!

11/02/2019

9 лютого 2019 року в спортивному залі Вознесенської гімназії відбулися зональні ігри по волейболу серед чоловічих команд Першості обласної організації ВФСТ «Колос». Змагалися чотири команди з Вознесенського, Братського, Веселинівського і Єланецького районів. Суддівство гри здійснювали кваліфіковані судді Салюк А.В., Салюк Д.А., Лабзін В.А., Дикусар М.О.

Вознесенський район представляла команда с.Яструбинове «Зорі над Бугом», в складі якої: Грущенко О.В.(капітан команди), Парицький І.С., Дудник С.О., Бугайов В.А., Мельник І.В., Павловський В.А., Кіпер С.С. Наша команда  завжди показує високі результати і цього разу в запеклій боротьбі отримала перемогу та зайняла І місце.  ІІ місце посів Братський район, ІІІ місце - Єланецький район, ІV місце - Веселинівський.

         Як переможець зональних ігор, волейбольна команда Вознесенського району прийме участь у фіналі обласних змагань, які відбудуться в березні  в місті Миколаєві.

         Тож бажаємо нашій команді отримати перемогу в фіналі.

Керівник ГО «Вознесенська МО ФСТ «Колос» Клименко Неоніла Федорівна, учасники змагань, вболівальники щиро вдячні керівнику ДП «ДГ «Зорі над Бугом», НВЦ «СОЯ» НААН України Єлінєвському Юрію Юрійовичу та директору Вознесенської гімназії Дворецькій Ларисі Іванівні за підтримку в організації і проведенні змагань.

                          Мазур Н.І. – головний спеціаліст відділу культури,

                                             молоді та спорту райдержадміністрації

Всі новини →