Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Обговорили питання надання дотації на молодняк ВРХ

12/04/2019

12 квітня в управлінні агропромислового розвитку Вознесенської райдержадміністрації під керівництвом начальника управління Володимира Малярчука відбулася нарада на тему: Нарахування дотації на молодняк ВРХ з представниками ОТГ, сільських рад, які відповідають за приймання документів від населення за нарахування дотації на молодняк ВРХ.

На нараді доповіла начальник фінансово-економічного відділу, головний бухгалтер управління агропромислового розвитку Вознесенської райдержадміністрації – Хобер Оксана Леонідівна.

            Були підняті такі питання:

·  ознайомлення з Постановою КМУ від 07.02.18р. №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)»;

·   порядок ведення журналу обліку фізичних осіб – власників тварин для отримання дотації за молодняк ВРХ;

·       складання відомостей щодо нарахування дотації за молодняк ВРХ та реєстру.

Вирішили: активізувати роботу з інформування населення щодо порядку надання дотації на молодняк ВРХ, організувати приймання документів від населення згідно термінів подання.

Всі новини →