Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Відбулися фінальні обласні змагання з жіночого волейболу

15/04/2019

Вознесенський район – район, в якому активно розвивається спорт і систематично проводяться змагання на місцях, районного та обласного рівнів. Так, 13 квітня  в спортивному залі Вознесенської дитячо-юнацької  спортивної школи відбулися обласні фінальні ігри по волейболу серед жіночих команд чемпіонату ГО «НТО ВФСТ «КОЛОС».   Змагалися чотири команди з Вознесенського, Первомайського, Новоодеського і Новобузького районів. Суддівство гри здійснювали кваліфіковані судді: головний суддя Парицький  Ілля Сергійович і суддя Лабзін Валерій Анатолійович.

Команда Вознесенського району,  у складі якої  грали наші молоді спортсменки Салюк Дарья, Кондратюк Вікторія, Кушка Ольга, Рябова Люба, Юсипенко Таня, Крючкова Алла, Нікончук Юля, Затишняк Каріна в ході запеклої боротьби зайняли ІІ  призове місце. І місце виборола команда з Новоодеського району, ІІІ місце – Первомайський район.

Відразу ж після фіналу пройшла церемонія нагородження переможців. Заступник керівника Миколаївської територіальної організації «КОЛОС» Запорожець Валерій Семенович та голова Вознесенської місцевої організації ВФСТ «КОЛОС» Клименко Неоніла Федорівна привітали всіх присутніх та вручили дипломи і медалі учасникам фіналу, а головний приз турніру - Кубок,  медалі і почесний диплом - команді Новоодеського району.

Керівник ГО «Вознесенська МО ФСТ «Колос» Клименко Неоніла Федорівна, учасники змагань,  вболівальники щиро вдячні директору  Вознесенської спортивної школи Абдуллаєву Миколі Атаєвичу за підтримку  в проведенні змагань.

 Мазур Н.І., головний спеціаліст відділу культури,

молоді та спорту райдержадміністрації                        

Всі новини →