Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

В районі відбулися командно-штабні навчання з територіальної оборони

06/09/2019

06 серпня у Вознесенському районі підведено підсумки командно-штабних навчань з підрозділами територіальної оборони, які проходили впродовж 10 днів.

Свої військові навички вдосконалювала військова частина ТРО Вознесенського району. Основним завданням командно-штабних навчань є відпрацювання практичних дій  з питання захисту для забезпечення функціонування стратегічних об’єктів району у разі виникнення військової загрози. 

Підбиваючи підсумки навчань, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова привітала особовий склад із завершенням навчань, подякувала за наполегливу працю, побажала добробуту, родинного затишку, успіхів у професійній діяльності, а також докладати всіх зусиль щодо нарощування свого бойового потенціалу.

Навчання завершилися урочистим шикуванням, під час заходу командир військової частини територіальної оборони підполковник Віктор Тараруменко висловив слова щирої вдячності військовослужбовцям за спільну працю, відповідальне ставлення до даного заходу та вручив подяки.

 

Всі новини →