Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Відзначення Дня Збройних Сил України в закладах освіти Вознесенського району

09/12/2019

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах загальної середньої освіти Вознесенського району серед учнівської молоді проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

У всіх закладах освіти відбулися урочисті  лінійки, виховні заходи, музейні уроки,уроки мужності та різноманітні змагання і конкурси.  У Бузькій ЗОШ І-Ш ст. проведено шаховий турнір,  в якому взяли участь учні середніх та старших класів та змагання «Нумо, хлопці!». Між учнями Вознесенської ЗОШ І-Ш ст. були організовані  спортивні змагання «Ігри патріотів», на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. В Щербанівській ЗОШ І-Ш ст. серед старшокласників проведено військово-історичний брейн-ринг "Вперед, захисники!", питання якого включали в себе знання з історії Збройних Сил, українського козацтва, зброї та сучасного військового забезпечення.

Учні  закладів освіти району  вшанували пам'ять захисників України,   які  зробили неоціненний вклад, захищаючи незалежність та суверенність Української держави.

 

 

Всі новини →