Головна Новини Вознесенщина

Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2013-2017 роки

         Рішенням обласної ради від 21 грудня 2012 року № 15 затверджено Комплексну соціально-економічну програму забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2013-2017 роки (далі - Програма).  

         Метою Програми є підвищення рівня забезпечення громадян, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства, житлом шляхом удосконалення існуючого та запровадження нового ефективного фінансово-інвестиційного механізму державної підтримки будівництва (придбання) житла.

Зазначеною програмою передбачені механізми забезпечення житлом громадян різних категорій, як молоді сім’ї так і інші вікові категорії, що можуть скористатися програмою «доступного житла». Так, передбачено забезпечення молоді житлом шляхом надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. Також Програмою передбачено механізм доступності в отриманні іпотечних кредитів при будівництві (придбанні) доступного житла, а саме надання громадянам (для категорій педагогічних та медичних працівників, які працюють в обласних закладах охорони здоров’я та освіти) безповоротної фінансової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету на перший внесок у розмірі 25% від нормативної вартості житла (з програмою можна ознайомитись на офіційному сайті Миколаївської обласної ради сайті  - oblrada.mk.ua ).

На реалізацію програми доступного житла за механізмом здешевлення вартості іпотечних кредитів в держбюджеті цього року передбачено 300 млн. грн. По договорам, які укладені у 2012 році, потрібно буде виплатити 36 млн. з цієї суми, залишок передбачено на укладення нових договорів.

  На Миколаївську область передбачено 5,18 млн.грн., що дасть можливість в поточному році надавати компенсацію по 46 договорам укладених у 2012 році та додатково укласти нові договори,  орієнтовно 150 договорів.

З метою реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів Міжвідомчою комісією Мінрегіону затверджено наступні перехідні об’єкти житлового будівництва, у тому числі будинки, введенні в експлуатацію, які можуть брати участь у програмі, а саме:

 

1.                забудова мікрорайону 71 в м. Миколаєві. ІІІ черга будівництва. Багатоповерховий житловий будинок, корпус 5 по вул. Потьомкінській – ріг вул. 1 Слобідської, забудовник -  ПАТ «Миколаївський ДБК»; 

2.                забудова мікрорайону 71 в м. Миколаєві. ІІІ черга будівництва. Багатоповерховий житловий будинок, корпус 4 по вул. Потьомкінській – ріг вул. 1 Слобідської, забудовник -  ПАТ «Миколаївський ДБК»; 

3.                забудова мікрорайону 71 в м. Миколаєві. ІІІ черга будівництва. Багатоповерховий житловий будинок, корпус 6 по вул. Потьомкінській – ріг вул. 1 Слобідської, забудовник -  ПАТ «Миколаївський ДБК»; 

4.                багатоповерховий житловий будинок по пр. Героїв Сталінграду, 89-А в м. Миколаєві, забудовник -  ПАТ «Миколаївський ДБК»,

 тел. (0512) 72-08-02; 

5.                житловий будинок за адресою: м. Миколаїв, мкрн. Північний, вул. Архітектора Старова  корп. 2/6 - ТОВ «Компанія  «Парадіз», тел. (0512) 57-01-17; 

6.                житловий будинок за адресою: м. Миколаїв, Корабельний р-н., район Плавбасейну,  забудовник - ТОВ компанія «Миколаївбудінвест», тел. (0512) 58-64-12. 

7.                житловий будинок за адресою: м. Первомайськ, вул. Трудової слави (вул. Вузовська), буд. 23-б, забудовник – ПП «Сюіта 2006»; 

8.                житловий будинок за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шевченка 25, власники квартир – Кириченко В. Г., Коротаєва І. П. 

Даний перелік не є вичерпним та постійно буде поновлюватись та поновлюватись, у тому числі об’єктами, уже прийнятими в експлуатацію після 2007 року.

У 2013 році на державному рівні вдосконалюється процес здешевлення вартості іпотечних кредитів. Так, Постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 121 внесено зміни до пункту 7 Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 343, згідно яких продовжено термін дії вищевказаної програми на наступні роки.

На даний час Миколаївським регіональним управлінням Фонду продовжується робота з громадянами, щодо прийому документів, подання їх до комерційних банків, з метою подальшого надання кредитів.

За додатковою інформацією просимо Вас звертатись до Миколаївського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи  «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» за адресою:    м. Миколаїв вул. Робоча 2а, офіс 507, тел. 56-38-45, 56-39-41.

 Також, повідомляємо, що скористатися кредитним калькулятором по здешевленню іпотеки та оформити електронну заявку на сайті Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  Ви можете за електронною адресою www.molod-kredit.gov.ua та направити на електронну пошту  nikuf@mksat.net

  Буклет
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:59:33
79Kb Скачать скачать