Головна Новини Вознесенщина

Новини

 До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області нагадує про необхідність надати Анкету про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень із супровідним листом до 01.04.2020 на виконання вимог статті 112 Бюджетного Кодексу України, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 № 59 «Про затвердження типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи», на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011 № 1537 «Про Порядок  проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень» (далі - Порядок), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.12.2011 за № 1460/20198 (зі змінами). Порядок та терміни внутрішнього оцінювання наведені у п. 7 Порядку.

Звертаємо увагу, що якщо головний бухгалтер бюджетної установи відповідно до  Порядку не підлягає оцінці діяльність головного бухгалтера, то до Управління необхідно надати листа в термін до 01.04.2020 із зазначенням підстави.»

 

_______________________________________________________________________________

Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області, повідомляє, що згідно постанови правління Національного банку України №162 від 28.12.2018 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» з 01.10.2019р. вступають в дію нові рахунки. З 01.10.2019 до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 у постійному режимі.

 

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету Миколаївська область 

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету  Миколаївська область

 

***********************************************************************************************

До уваги розпорядників бюджетних коштів!!!

Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області нагадує про необхідність надати Анкету про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень із супровідним листом до 01.04.2019 на виконання вимог статті 112 Бюджетного Кодексу України, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 № 59 «Про затвердження типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи», на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011 № 1537 «Про Порядок  проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень» (далі - Порядок), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.12.2011 за № 1460/20198 (зі змінами). Порядок та терміни внутрішнього оцінювання наведені у п. 7 Порядку.

Звертаємо увагу, що якщо головний бухгалтер бюджетної установи відповідно до  Порядку не підлягає оцінці діяльність головного бухгалтера, то до Управління необхідно надати листа в термін до 01.04.2019 із зазначенням підстави.

********************************************************

Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ТК «Клаєнт Казначейства –Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та  підтвердних документів до них.

У зв’язку з зазначеним внесено зміни до анкети клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування та до типового договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно – технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», які розміщено на офіційному Веб – порталі Державної казначейської служби України у рубриці «Електронні сервіси».

Звертаємо увагу, що нові клієнти, у яких є бажання підключитися до системи дистанційного обслуговування мають заповнювати оновлену анкету, на підстав якої слід укладати оновлений договір.

Зазначаємо, що клієнти, які вже підключені до системи дистанційного обслуговування, здійснюють обмін з органами Казначейства двома видами документів (платіжними дорученнями на перерахування коштів та виписками з рахунків клієнта) та мають бажання скористатися розширеними функціональними можливостями системи, мають укласти додатковий договір із зазначенням нового переліку документів для обміну.

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 15 листопада 2017 року № 816-р  «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» визначив з 1 січня 2018 року пріоритетним казначейське обслуговування  через систему дистанційного обслуговування (далі - СДО) «Клієнт казначейства - казначейство», а саме:

  • з 1  січня 2018 року  - розпорядникам (одержувачам) коштів державного бюджету
  • з 1 квітня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів обласних, районних бюджетів, міст (у тому числі районів у містах), бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад;
  • з 1 липня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів бюджетів територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ.

З метою підключення до СДО Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області запрошує Вас для укладання договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Разом з цим повідомляємо, що для використання СДО необхідно придбати не менше трьох носіїв ключової інформації та отримати безкоштовно в Управлінні сертифіковані ключі для застосування електронно-цифрового підпису.

Сподіваємось на взаєморозуміння та співпрацю»

 «Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області інформує клієнтів Управління, які почали формувати пакет документів з метою отримання сертифікованого ключа для застосування електронно-цифрового підпису, про внесення змін до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України. Внесено зміни до форм та переліку документів. Просимо звернутись до сектору інформаційних технологій та захисту інформації управління».

********************************************

До уваги клієнтів місцевих бюджетів Казначейства, які обслуговуються через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - казначейство

Відповідно до умов бюджетного кодексу та у зв’язку із зміною коду відомчої класифікації, коду програмної класифікації видатків з 01.01.2018 було здійснено автоматичне перевідкриття розрахункових рахунків. З метою повноцінної роботи  ваших установ під час обслуговування  через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - казначейство» необхідно внести зміни до договору про дистанційне розрахункове касове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство». Для цього необхідно надати до Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області оновлені ЗАЯВКИ про надання доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» на кожного підписувача, а саме на кожен сертифікований ключ надається заповнений додаток в якому зазначені всі діючі рахунки.

Нагадуємо про зміну договору та додатків у серпні 2017 року. Щоб переконатись в актуальності вашого додатку пропонуємо переглянути його на сайті ДКСУ у розділі Електронні сервіси»