Головна Новини Вознесенщина

Подзігун Володимир Анатолійович

 

07.06.1950 р.н. смт. Олександрівка Вознесенського району

 

Після закінчення Олександрівської середньої школи вступив до Дніпропетровського технікуму електрифікації, по закінченню працював на Олександрівській ГЕС. З 1968 по 1970 роки служив в Збройних Силах СРСР. З 1971 року працював у Вознесенському райвідділі міліції. Свій трудовий шлях пройшов від рядового інспектора до начальника райвідділу МВС. В 1995 році очолив високу і відповідальну посаду – начальника Господарського управління Міністерства Внутрішніх Справ України. В 1997 році йому присвоєно звання генерала – лейтенанта міліції.

Праця нашого земляка, його служба, відзначенні багатьма нагородами – відзнаки трьох ступенів «За бездоганну службу», «Почесний знак МВС», «Хрест Слави», За міжнародне співробітництво у міжнародній діяльності», «За заслуги» ІІІ ст.., «Спілки ветеранів Афганістану», «За відмінну службу по охороні громадського порядку», майже 40 різного роду і рангу Подяк.

Указом Президента України нагороджений нагородою – орденом «За заслуги», «За вагомі досягнення у праці та високий професіоналізм».

Помер 26 вересня 2001 року, похований в. смт. Олександрівка.