Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Оголошення

 ОГОЛОШЕННЯ!

Згідно з розпорядженням голови Вознесенської

районної ради від 09 квітня 2021 року № 19-р

21 квітня 2021 року о 10.00 у сесійному залі

районної ради відбудеться V сесія Вознесенської

районної ради восьмого скликання.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1) Про визнання повноважень депутата Вознесенської районної ради восьмого скликання Севастьянової О.М.

2) Про інформацію керівника Вознесенської окружної прокуратури щодо стану законності, заходів її зміцнення та результатів діяльності на території Вознесенського району.

3) Про інформацію начальника Вознесенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території Вознесенського району.

4) Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вознесенського району на 2019-2021 роки  «Вознесенщина -2021». 

5) Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Вознесенського району «Дитинство» на 2021-2023 роки.

6) Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Вознесенською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2021 рік.

7) Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2021 рік.

8) Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вознесенського району.

9) Про участь Вознесенської районної ради в щорічному обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

10) Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Бузький піщаний кар’єр» на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

11) Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

12) Про створення тимчасової контрольної комісії Вознесенської районної ради.

13) Про звернення депутатів Вознесенської районної ради до Прем'єріністра України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, ДП «Миколаївський облавтодор», Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради щодо передачі до комунальної власності Вознесенської районної ради філій ДП «Миколаївський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». 

Різне.