Voznesensk » News
Homepage News Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

News

Відбулась нарада щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України щодо скорочення штатної чисельності райдержадміністрацій

03/10/2019

03 жовтня відбулася робоча нарада першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяни Панової з  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Участь у нараді також взяли – заступник голови Вознесенської РДА Олена Козуб, керівник апарату державної адміністрації  Олександр Торопін. 

Зустріч розпочалась із  роз’яснення постанови Кабміну, від 19.09.2019 №746 змінений додаток до постанови КМУ “Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій”, щодо оптимізації штатної чисельності райдержадміністрацій. Відтак, граничними змінами фактично зменшено кількість працівників райдержадміністрацій. Скорочення не торкнеться працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Оптимізація структури та скорочення чисельності працівників районної державної адміністрації будуть проведені після прийняття підзаконних актів вищестоящими інстанціями щодо затвердження граничної чисельності працівників та рекомендаційного переліку структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій і доведено до виконавців.

У ході наради присутні обговорили та проаналізували дане питання.

 

Всі новини →