Вознесенский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Вознесенщина Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя Служба за контрактом у ЗСУ

Новости

В районі засяяла новорічна ялинка

18/12/2019

Взимку є багато свят, яких з нетерпінням очікують діти та дорослі. Казковий час починається 19 грудня, коли відзначають День Святого Миколая.

Вже традиційно за ініціативою Вознесенської райдержадміністрації в міському Будинку культури, відбулося урочисте відкриття районної новорічної ялинки.

З цієї нагоди зі словами привітань звернулись керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Білоконь, вони побажали всім присутнім світлої надії, радості, щастя, добра та миру, що неодмінно будуть вірними супутниками у новому 2020 році.

На відкриття ялинки завітав з найкращими побажаннями Святий Миколай, привітав всіх дітей і дорослих зі святом. Під час святкового дійства казкові персонажі підготували для дітей гарні пісні, веселі ігри та вистави. На свято було запрошено більше 300 дітей пільгових категорій Вознесенського району, які отримали солодкі подарунки.

Чимало яскравих вражень і задоволення від свята отримали діти та дорослі.

 

 

Всі новини →