Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ТК «Клаєнт Казначейства –Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та  підтвердних документів до них.

У зв’язку з зазначеним внесено зміни до анкети клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування та до типового договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно – технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», які розміщено на офіційному Веб – порталі Державної казначейської служби України у рубриці «Електронні сервіси».

Звертаємо увагу, що нові клієнти, у яких є бажання підключитися до системи дистанційного обслуговування мають заповнювати оновлену анкету, на підстав якої слід укладати оновлений договір.

Зазначаємо, що клієнти, які вже підключені до системи дистанційного обслуговування, здійснюють обмін з органами Казначейства двома видами документів (платіжними дорученнями на перерахування коштів та виписками з рахунків клієнта) та мають бажання скористатися розширеними функціональними можливостями системи, мають укласти додатковий договір із зазначенням нового переліку документів для обміну.

  Звертаємо увагу

Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області, доводить до відома вимоги аб.5 п.6 Постанови Кабінету Міністрів України №6 від 14.01.2015 року «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» фінансування загальноосвітніх закладів (крім закладів початкової школи) кількість учнів у яких становить менше 25 осіб за рахунок освітньої субвенції не здійснюється з 01.09.2016 року. 

 

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 15 листопада 2017 року № 816-р  «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» визначив з 1 січня 2018 року пріоритетним казначейське обслуговування  через систему дистанційного обслуговування (далі - СДО) «Клієнт казначейства - казначейство», а саме:

  • з 1  січня 2018 року  - розпорядникам (одержувачам) коштів державного бюджету
  • з 1 квітня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів обласних, районних бюджетів, міст (у тому числі районів у містах), бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад;
  • з 1 липня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів бюджетів територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ.

З метою підключення до СДО Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області запрошує Вас для укладання договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Разом з цим повідомляємо, що для використання СДО необхідно придбати не менше трьох носіїв ключової інформації та отримати безкоштовно в Управлінні сертифіковані ключі для застосування електронно-цифрового підпису.

Сподіваємось на взаєморозуміння та співпрацю»

 «Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області інформує клієнтів Управління, які почали формувати пакет документів з метою отримання сертифікованого ключа для застосування електронно-цифрового підпису, про внесення змін до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України. Внесено зміни до форм та переліку документів. Просимо звернутись до сектору інформаційних технологій та захисту інформації управління».

********************************************

До уваги клієнтів місцевих бюджетів Казначейства, які обслуговуються через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - казначейство

Відповідно до умов бюджетного кодексу та у зв’язку із зміною коду відомчої класифікації, коду програмної класифікації видатків з 01.01.2018 було здійснено автоматичне перевідкриття розрахункових рахунків. З метою повноцінної роботи  ваших установ під час обслуговування  через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - казначейство» необхідно внести зміни до договору про дистанційне розрахункове касове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство». Для цього необхідно надати до Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області оновлені ЗАЯВКИ про надання доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» на кожного підписувача, а саме на кожен сертифікований ключ надається заповнений додаток в якому зазначені всі діючі рахунки.

Нагадуємо про зміну договору та додатків у серпні 2017 року. Щоб переконатись в актуальності вашого додатку пропонуємо переглянути його на сайті ДКСУ у розділі Електронні сервіси»

**********************************************

«Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області запрошує 01 лютого 2018 року на відеоконференцію з питань складання фінансової звітності за 2017 рік та запровадження системи подання електронної звітності розпорядниками бюджетних коштів і державними цільовими фондами, складеної згідно з НП(С)БОДС.

Відео конференція відбудеться за участю представників Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України.

Запрошуємо розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на захід, який відбудеться 01.02.2018 о 15 годині за адресою вул. Київська, 18, кабінет 12»

__________________________________________________

Відповідно до наказу Державної казначейської служби України та наказу Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області № 1 від 02.01.2018 протягом лютого 2017 року в Управлінні діє телефонна «гаряча лінія» Управління державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області за номером: (05134) 4 31 57:

День тижня

Час функціонування

Понеділок - четвер

9.00-13.00; 13.45-18.00

П’ятниця

9.00-13.00; 13.45-16.45


Надаватимуться відповіді:

 

 

Період дії

Прізвище, ім’я, по батькові, посада відповідальної особи

Тема обговорення

1

2

3

05-09.02.2018

Царенко Андрій Сергійович, завідувач сектору надходжень

 

Порядк повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів згідно Наказу від 03.09.2013 №787

 

12-16.02.2018

Голтей Анна Олександрівна, заступник начальника – начальник відділу видатків

«Порядок використання залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»

 

19-23.02.2018

Вдовиченко Олександра Володимирівна, начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер

Бухгалтерський облік в бюджетних установах

26-28.02.2018

Кушніренко Любов Сергіївна, головний спеціаліст - юрисконсульт

Порядок виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ