Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ТК «Клаєнт Казначейства –Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та  підтвердних документів до них.

У зв’язку з зазначеним внесено зміни до анкети клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування та до типового договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно – технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», які розміщено на офіційному Веб – порталі Державної казначейської служби України у рубриці «Електронні сервіси».

Звертаємо увагу, що нові клієнти, у яких є бажання підключитися до системи дистанційного обслуговування мають заповнювати оновлену анкету, на підстав якої слід укладати оновлений договір.

Зазначаємо, що клієнти, які вже підключені до системи дистанційного обслуговування, здійснюють обмін з органами Казначейства двома видами документів (платіжними дорученнями на перерахування коштів та виписками з рахунків клієнта) та мають бажання скористатися розширеними функціональними можливостями системи, мають укласти додатковий договір із зазначенням нового переліку документів для обміну.

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 15 листопада 2017 року № 816-р  «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» визначив з 1 січня 2018 року пріоритетним казначейське обслуговування  через систему дистанційного обслуговування (далі - СДО) «Клієнт казначейства - казначейство», а саме:

  • з 1  січня 2018 року  - розпорядникам (одержувачам) коштів державного бюджету
  • з 1 квітня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів обласних, районних бюджетів, міст (у тому числі районів у містах), бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад;
  • з 1 липня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів бюджетів територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ.

З метою підключення до СДО Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області запрошує Вас для укладання договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Разом з цим повідомляємо, що для використання СДО необхідно придбати не менше трьох носіїв ключової інформації та отримати безкоштовно в Управлінні сертифіковані ключі для застосування електронно-цифрового підпису.

Сподіваємось на взаєморозуміння та співпрацю»

 «Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області інформує клієнтів Управління, які почали формувати пакет документів з метою отримання сертифікованого ключа для застосування електронно-цифрового підпису, про внесення змін до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України. Внесено зміни до форм та переліку документів. Просимо звернутись до сектору інформаційних технологій та захисту інформації управління».

********************************************

До уваги клієнтів місцевих бюджетів Казначейства, які обслуговуються через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - казначейство

Відповідно до умов бюджетного кодексу та у зв’язку із зміною коду відомчої класифікації, коду програмної класифікації видатків з 01.01.2018 було здійснено автоматичне перевідкриття розрахункових рахунків. З метою повноцінної роботи  ваших установ під час обслуговування  через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - казначейство» необхідно внести зміни до договору про дистанційне розрахункове касове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство». Для цього необхідно надати до Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі Миколаївської області оновлені ЗАЯВКИ про надання доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» на кожного підписувача, а саме на кожен сертифікований ключ надається заповнений додаток в якому зазначені всі діючі рахунки.

Нагадуємо про зміну договору та додатків у серпні 2017 року. Щоб переконатись в актуальності вашого додатку пропонуємо переглянути його на сайті ДКСУ у розділі Електронні сервіси»