Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Оголошення

До відома депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання!

        

         Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 05 липня 2019 року № 36-р 10 липня 2019 року о 9.00 годині в сесійному залі Вознесенської районної ради відбудеться ХХХV позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Порядок денний: 

1) Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2019 рік.
2) Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Вознесенського району на 2017-2021 роки.
3) Про безоплатну передачу нерухомого та індивідуально визначеного майна Троїцької загальноосвітньої школи І ступеня з балансу відділу освіти Вознесенської районної державної адміністрації на баланс Щербанівської сільської ради.
4) Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Бузької сільської ради.
5) Про надання погодження ТОВ «Микитівський кар’єр» на отримання гірничого відводу родовища пісків «Пряме» для видобування корисних копалин в межах території Бузької сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

Різне.