Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Організація військового обліку та бронювання військовозобов’язаних працівників на підприємствах, організаціях, установах Служба за контрактом у ЗСУ Паспорти бюджетних програм місцевих бюджетів на 2017 рік

Оголошення

До відома депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання!

       

 

         Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 06 червня 2017 року № 24-р 21 червня 2017 року о 9.00 в сесійній залі відбудеться ХV сесія районної ради сьомого скликання.

Порядок денний: 

1.Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району

на 2017 рік.

2.Про затвердження списку присяжних Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської  області від Вознесенського району.

3.Про внесення  змін та доповнень до  програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Вознесенському районі Миколаївської області на 2016-2018 роки.

4.Про затвердження переліку об’єктів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на

фінансування заходів соціально – економічної  компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Вознесенського району.

5.Про передачу частини  видатків на виконання делегованих державою повноважень у галузі медичного обслуговування населення Вознесенського району Вознесенській міській раді на 2018 рік.

6.Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти та окремо індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Олександрівської  селищної ради.

7.Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти та окремо індивідуально визначеного майна  із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Прибужанівської сільської ради.

8.Про надання згоди на вихід із складу засновників юридичних осіб.

          9.Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної  власності Олександрівської селищної ради.

10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

11.Про умови оплати праці голови районної ради на 2017 рік.

 

Різне.