Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Оголошення

До відома депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання!

 Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 25 вересня 2020 року № 44-р 30 вересня 2020 року о 10.00 годині у сесійному залі Вознесенської районної ради відбудеться ХLVI позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

 

 Порядок денний: 
 
  1) Про затвердження Програми забезпечення виконання Вознесенською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.
 
  2) Про внесення змін до цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Вознесенського району на 2013 -2017 роки, термін дії якої продовжено у 2020 році.
 
  3)  Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Вознесенського району на 2019-2021 роки «Вознесенщина-2021».
 
 4) Про надання згоди на безоплатну передачу юридичної особи КНП «Вознесенський РЦ ПМСД» і майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району у комунальну власність Бузької сільської ради.
 
5) Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2020 рік.
 
6) Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти та окремо індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Бузької сільської ради.
 
7) Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу закладу освіти та окремо індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Дорошівської сільської ради.
 
8) Про вихід Вознесенської районної ради зі складу засновників закладів освіти.
 
9) Про припинення діяльності Комунальної установи «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» шляхом ліквідації.
 
10) Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району у власність Бузької сільської ради.
 
11) Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району у власність Дорошівської сільської ради.

12) Про встановлення меж адміністративно-територіальних утворень села Таборівка в межах території Таборівської сільської ради (Бузька сільська рада) Вознесенського району Миколаївської області.

13) Про встановлення меж адміністративно-територіальних утворень смт.Олександрівка в межах території Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

14) Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю  «АВТОГРАД» на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

15) Про надання згоди на розповсюдження Книги «Народні обранці Вознесенщини».

 Різне.