Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Оголошення

До відома депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання!

        

         Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 24 січня 2020 року № 5-р 29 січня 2020 року о 10.00 годині в сесійній залі Вознесенської районної ради відбудеться Х позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Порядок денний: 

1) Про звернення депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України  щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 14 січня 2015 року № 6-р «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».
2) Про звернення депутатів Вознесенської районної ради Миколаївської області до Міністерства розвитку громад та територій України щодо збереження Бузької об’єднаної територіальної громади як самостійної адміністративно-територіальної одиниці.
3) Про участь Вознесенської районної ради в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
4) Про надання погодження ПрАТ «АКЗ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами для видобування вапняків в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.
Різне.