Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Оголошення

До відома депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання!

        

         Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 15 листопада 2019 року № 59-р 20 листопада 2019 року о 9.00 годині в сесійній залі Вознесенської районної ради відбудеться ХХХVІІІ позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Порядок денний: 

1) Про припинення діяльності шляхом ліквідації Григорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Вознесенської районної ради Миколаївської області.
2) Про надання згоди на передачу нерухомого та індивідуально визначеного майна Григорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Григорівської сільської ради.
3) Про надання згоди на передачу нерухомого та індивідуально визначено майна Малосолонівської загальноосвітньої школи І ступеня зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Вознесенської сільської ради.
4) Про надання згоди на передачу нерухомого та індивідуально визначено майна Щербанівської загальноосвітньої школи І ступеня зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району до комунальної власності Мічурінської сільської ради.
5) Про внесення доповнення до заходів щодо реалізації Соціальної Комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Вознесенському районі на період до 2020 року.
6) Про внесення змін до цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Вознесенського району на 2013 -2017 роки та продовження терміну дії у 2020 році.
7) Про звіт постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи та соціального розвитку села.
Різне.