Вознесенський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Оголошення

До відома депутатів Вознесенської районної ради сьомого скликання!

        

         Згідно з розпорядженням голови Вознесенської районної ради від 06 вересня 2019 року № 45-р 11 вересня 2019 року о 9.00 годині в залі Вознесенської центральної районної бібіліотеки відбудеться ХХХVІ позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Порядок денний: 

1. Про продовження строку дії на період до 2021 року включно районної Цільової програми територіальної оборони у Вознесенському районі на 2017-2018 роки.
2. Про затвердження районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Вознесенському районі на 2019-2021 роки.
3. Про надання погодження ТОВ «Вознесенський завод будівельних матеріалів «Фасад» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.
4. Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади сіл, селищ Вознесенського району.

Різне.