Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

До відома сільськогосподарських товаровиробників

 

Безоплатні тренінги для юристів

 

у сфері земельних правовідносин: оголошено конкурс

У листопаді-грудні буде проведено серію одноденних тренінгів для навчання юристів у сфері земельних правовідносин.

Тренінги будуть проводитися окремо для:

1) юристів системи безоплатної правової допомоги та інших практикуючих юристів;

2) юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів та нотаріусів;

3) адвокатів.

Загалом для кожної із цих груп планується провести по 2 тренінги – у Миколаєві та Вознесенську.  

Учасники тренінгу пройдуть спеціалізоване навчання з кваліфікованими експертами у сфері земельних правовідносин із акцентом на таких блоках:

Ø Блок 1. Земельна ділянка с/г призначення як об’єкт цивільних прав.

Ø Блок 2. Правочини з земельними ділянками с/г призначення.

Ø Блок 3. Особливості приватизації та спадкування земельної ділянки.

Ø Блок 4. Захист прав на земельну ділянку у досудовому та судовому порядку.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати, пов’язані із харчуванням на час проведення тренінгу. За результатами навчання учасники отримають сертифікат. 

Для участі в конкурсі необхідно заповнити он-лайн заявку:

1.  На тренінг для юристів системи БПД та інших практикуючих юристів:

Ø 1 листопада у м. Миколаїв: https://goo.gl/forms/2Z6V5pE51GTHpOpF3 або

Ø 15 листопада у м. Вознесенськ: https://goo.gl/forms/WyC7jFTpB4ubTZqD3

2.  На тренінг для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів та нотаріусів:

Ø 2 листопада у м. Миколаїв: https://goo.gl/forms/VdiXgeY213OCWJmg2 або

Ø 16 листопада у м. Вознесенськ: https://goo.gl/forms/CwN0pq4rv1C4JHs73

3.  На тренінг для адвокатів (про дати буде повідомлено додатково):

Ø у м. Миколаїв: https://goo.gl/forms/3XeUHsu9WvkcjoaG2 або

Ø у м. Вознесенськ: https://goo.gl/forms/zlx554NO0PNhGMXN2

Останній термін подачі заявок – 29 жовтня 2018 року, 18:00 (для тренінгів, які будуть проведені 1 та 2 листопада) та для інших тренінгів – не пізніше, ніж за 10 календарних днів до дати тренінгу. Заявки, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

 

Навчання провадиться у рамках співпраці Координаційного центру з надання правової допомоги та Світового Банку і ЄС (Програма «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні»), серед цілей якої – підвищення рівня правової обізнаності власників та користувачів землею, посилення правової спроможності громад у сфері земельних правовідносин та працівників системи безоплатної правової допомоги, юристів та адвокатів, які надають громадянам послуги у цій сфері.

_______________________________________________________

До відома сільгосптоваровиробників району

Державне підприємство «Белгід» реалізує залишки добрива карбамід в кількості 1 тонна 700 кг за ціною 12400 грн за тонну. Добриво зберігається на складі ТОВ «Возко» м. Вознесенськ.

 

За інформацією звертатись по телефону (067)4421754 Петро Андрійович.

_________________________________________________________________

 

Оголошення

1.Управління АПР Вознесенської РДА доводить до відома всіх жителів району, що відповідно до умов постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №107 «Про затвердження ПОРЯДКУ використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»  для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник має подати до місцевої сільської/селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

- копії паспортів ВРХ;

- копія паспорта громадянина України;

- копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

- копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

    Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Уряд компенсує витрати на утримання теляти віком до 13 місяців:

1-5 місяців    – 300 гривень

5-9 місяців    – 700 гривень

9-13 місяців – 1500 гривень

 Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107 «Про затвердження ПОРЯДКУвикористання коштів, передбачених у державномубюджеті для підтримки галузі тваринництва»

2.Управління АПР Вознесенської РДА доводить до відома сільськогосподарських товаровиробників, що:

1.В 2018 році продовжує діяти постанова Кабінету Міністрів України  від 01.03.2017 р. №130 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської  техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків  - за 2017 рік та 25 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість) за 2018 рік, зазначеної в акті приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк і придбання до 1 грудня поточного року техніки та обладнання.

   Вартість техніки та обладнання, придбаних після 1 грудня поточного року, підлягає частковій компенсації за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на наступний рік.

  Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до державного банку заявки та підтвердні документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме: копію платіжного доручення; акт приймання-передачі техніки та обладнання; свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №130 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва"

Оновлений перелік вітчизняної техніки та обладнання для АПК, вартість яких частково компенсується

3.Відповідно до постанови Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107 «Про затвердження ПОРЯДКУ використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку  фермерів та кооперативів за такими напрямами:

1) часткова компенсація відсоткової ставки за банківськими кредитами, залученими для покриття витрат, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура (далі — компенсація відсотків) надається суб’єктам господарювання, які залучили в національній валюті у банках короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру.

Компенсація відсотків надається суб’єкту господарювання за нараховані і сплачені у поточному році за користування кредитом,  обсяг якого не перевищує 100 млн. гривень, відсотки у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 3 відсоткових пункти.

Для отримання компенсації відсотків суб’єкт господарювання подає державному банку, з яким укладено кредитний договір, заявку та підтвердні документи.

2) часткова компенсація вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції в частині витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів (далі — компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів)надається суб’єктам господарювання, які залучили у банках кредити строком  до п’яти років, обсягом до 500 млн. гривень на один об’єкт у національній валюті для здійснення будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, побічних продуктів тваринного походження, що належать до  II категорії) (далі — об’єкти).

Для отримання компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів, суб’єкти господарювання подають до банку, з яким укладено кредитний договір, заявку та підтвердні документи.

3) спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності (далі — дотація за утримання корів) надається на безповоротній основі двічі на рік суб’єктам господарювання, які є  юридичними особами, за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 750 гривень за одну голову.

Для отримання дотації за утримання корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами, подають до 1 квітня (станом на 1 січня) та до          1 жовтня (станом на 1 липня)  до Мінагрополітики такі документи:

-заявку (в електронному та паперовому вигляді);

-довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

-копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на1 січня поточного року, засвідчену органом державної статистики;

-довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на  органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС.

4) часткове відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності, свинок та кнурців, вівцематок, баранів, ярок і сперми бугаїв та ембріонів великої рогатої худоби, які мають племінну (генетичну) цінність (далі — часткове відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів) здійснюється на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є  юридичними особами, за закуплені ними племінні (генетичні) ресурси у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більш як:

за закуплені в Україні племінні телиці, нетелі, корови молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності вітчизняного походження з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені у режимі імпорту — 24 000 гривень за одну голову;

за закуплені в Україні племінні свинки та кнурці з племінних заводів та племінних репродукторів або ввезені у режимі імпорту — 5 000 гривень за одну голову;

за закуплені в Україні племінні вівцематки, барани, ярки з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені в режимі імпорту — 4 000 гривень за одну голову;

за закуплену в Україні ідентифіковану сперму бугаїв вітчизняного походження або за ввезену в режимі імпорту, за умови внесення плідників до Каталогу бугаїв молочних, молочно-м’ясних порід/ Каталогу бугаїв м’ясних порід і типів з визначеною племінною цінністю — 100 гривень за одну дозу у розрахунку не більше трьох доз на одну голову власного маточного поголів’я;

за ембріони великої рогатої худоби — 500 гривень за одну штуку.

Для отримання часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів суб’єкти господарювання, які є  юридичними особами, подають документи протягом року до 5 листопада поточного року комісії Мінагрополітики.

5) часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (далі — часткове відшкодування вартості об’єктів)  надається суб’єктам господарювання на безповоротній основі у розмірі 30 відсотків вартості об’єкта до 500 млн. гривень загальної вартості такого об’єкта (без урахування податку на додану вартість), завершених у поточному році етапів будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (у тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, побічних продуктів тваринного походження, що належать до II категорії), у тому числі вартості обладнання згідно із проектно-кошторисною документацією, а для об’єктів із більшою     вартістю — 30 відсотків від 500 млн. гривень.

Для отримання часткового відшкодування вартості об’єктів суб’єкти господарювання подають документи до 5 липня, до 5 жовтня та до 5 грудня комісії Мінагрополітики.

4.Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»фінансова підтримка надається: фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15000000 гривень; сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу, до складу якого входить не менше ніж 20 членів, серед яких повинні бути не менше ніж одне фермерське господарство, а інші - фізичні особи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше ніж 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення (далі - одержувачі).

Фінансова підтримка надається одержувачам за такими напрямами:

- часткова компенсація вартості закупленого у суб'єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове, сертифіковане у розмірі 80 відсотків вартості насіння без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 30000 гривень на одне господарство документи подають  до державного банку.

Документи для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб'єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції подаються двічі на рік до 1 червня та до 1 листопада поточного року. 

- часткова компенсація витрат, пов'язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами, пов'язаних з наданням дорадчих послуг за напрямами: агрономія, ветеринарія, зоотехнія, бухгалтерський облік, маркетинг, юридичні консультації у розмірі 90 відсотків вартості, але не більше ніж 10000 гривень, надається в порядку, визначеному Мінагрополітики.

- фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів надається зазначеним кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.Заявки приймаються у період, зазначений в оголошенні, починаючи з дати його оприлюднення до 15 листопада року опублікування оголошення.Фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у розмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3000000 гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.Документисільськогосподарські обслуговуючі кооперативи одночасно подають до регіональної комісії в паперовому вигляді, а до Мінагрополітики - в електронному вигляді.

- часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (далі - техніка та обладнання) надається фермерським господарствам на безповоротній основі у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання без урахування податку на додану вартість, зазначеної в акті приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. N 130 .

Для отримання компенсації техніки та обладнання фермерські господарства додатково подають до державного банку копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України "Про фермерське господарство").

- здешевлення кредитів здійснюється шляхом надання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті кредитами, наданими державним банком (далі - компенсація).

Компенсація надається одержувачам за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 1 відсотковий пункт.

   Компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитом:

-залученим до одного року, обсяг якого не перевищує 500000 гривень, для покриття виробничих витрат;

 

-залученим до трьох років, обсяг якого не перевищує 9000000 гривень, для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов'язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об'єктів сільськогосподарського призначення.Документи для отримання компенсації одержувачі подають до державного банку.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106 «Про затвердження Порядкувикористання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

 

 

  Інформація щодо застосування хімічних засобів захисту рослин
Формат: DOCX | Добавлен: 25/04/2016 09:09:59
21Kb Скачать скачать

 АГРАРНІ РОЗПИСКИ

Основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів.

Аграрна розписка (АР) дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

В залежності від умов розрахунку аграрні розписки можуть бути двох видів:

1.     Товарною -  предметом зобов’язання за товарною аграрною розпискою є безумовна поставка сільськогосподарської продукції згідно із вказаними в розписці кількістю та якістю, чи згідно з формулою перерахунку на випадок поставки продукції іншої якості

2.     Фінансовою - предметом зобов’язання за фінансовою аграрною розпискою є виплата грошових коштів згідно з формулою розрахунку суми, прив'язаної до конкретного виду та кількості сільськогосподарської продукції

Фінансування за аграрною розпискою є доступним для всіх суб’єктів господарювання, які мають право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення або право користування такою земельною ділянкою на законних підставах для здійснення виробництва сільськогосподарської продукції.

Важливо пам’ятати: основною заставою виступає майбутній врожай вирощений на відповідних земельних ділянках. Земельні ділянки не є об’єктом застави.

Кредиторами за аграрною розпискою можуть бути фізичні або юридичні особи: постачальники товарно-матеріальних ресурсів (насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки, паливно-мастильних матеріалів тощо), виконавці робіт і послуг, банки та інші фінансові установи, трейдери, компанії, які займаються переробкою продукції тваринництва і рослинництва, тощо.

Основні кроки оформлення і дії аграрної розписки:

1.                 Поставка кредитором товарно-матеріальних ресурсів чи послуг агровиробнику;

2.                 Випуск і передача АР від агровиробника кредитору;

·        Під час видачі аграрна розписка підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню і реєстрації в Реєстрі аграрних розписок.http://www.agroregisters.com.ua/

3.                 Виконання АР:

·        У випадку товарної АР: поставка с/г продукції агровиробником кредитору. За згодою сторін виконання зобов'язань за товарною АР можна здійснити шляхом передачі складських документів на сільськогосподарську продукцію, що зберігається на товарному складі;

·   У випадку фінансової АР: переказ грошових коштів агровиробником коштів на вказаний кредитором банківський рахунок;

4.                 Повернення кредитором погашеної АР агровиробнику.

  

СПИСОК КОМПАНІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АГРАРНИХ РОЗПИСОК*:

Постачальники насіння та засобів захисту рослин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агро Арена

Валерій Зайвий050-464-2510

Агроскоп

Сергій Хейфец 067-506-9273

АЗД

АнатолійЛичко 050-476-2836

Бізон Тех 2006

ОлександрМиронець050-363-2336

Влажена

ВолодимирГрабовський 097-349-0953

ЕкотехнологіяАгро

ІринаТатарченко 050-553-4243

ЕкспертизаЛюкс

МаркРоманов050-657-8509

Ерідон МПП

ВолодимирЗінкевич050-441-6932

ІмперіяАгро

ВолодимирМулявка067-630-3466

Компанія Маїс

Микола Мельник 050-342-5020

Монсанто

Олександр Гладун  050-333-7989

Південьагрохім

ЄвгенВасильєв 050-318-3120

Прагматік

ДмитроХруцький 067-947-4548

 

Антон Короленко 067-555-2748
Роман Хрипко 067-555-2756
ВікторБорчевський 067-555-2741

Сингента

 

ТДН

ЛюбовМаркович050-213-0493

Українська Аграрно-Хімічна Компанія

Віктор Іонов 067 409 22 51

 

Постачальники паливно-мастильних матеріалів:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

ОККО Агротрейд

Віктор Кириченко 067-208-1391

Володимир Ожерельєв 067-208-1589

Постачальники техніки і запчастин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агсолко Україна

ВалерійНестеренко050-352-7326

Ерідон Тех

ОлександрКучеренко050-443-2674

Банки та інші фінансові установи:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

OTPБанк

ІванЄрко 067 216-3919

Дмитро Корибут 066 153-19-33

* Компанії подані в алфавітному порядку

 

Список компанійпостійно доповнюється. Слідкуйте за оновленням інформації на цій сторінці.

 НОТАРІУСИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО НАБУЛИ СТАТУСУ РЕЄСТРАТОРІВ РЕЄСТРУ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

МіщенкоМаріяВолодимирівна - приватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу тел. (0512) 722-212, 465-592, (097) 402-13-81

Нікітін Руслан Володимирович - ПриватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу; тел. (099) 137-47-22; (098) 568-50-13

 Для ознайомлення з актуальним списком нотаріусів, що набули статусу реєстраторів Реєстру аграрних розписок, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Розмір плати за вчинення нотаріальних послуг приватним нотаріусом визначається за домовленістю сторін.  Розмір плати може залежати від вартості аграрної розписки та обсягу документів, із якими працюватиме нотаріус. 

1.                   Розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.  Державне мито за посвідчення аграрної розписки становить 0,01% предмету застави, але не менше 5 і не більше 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

2.                   Крім нотаріальних послуг, потрібно сплатити 150 грн. за внесення запису до Реєстру аграрних розписок;

3.                   За внесення записів та надання витягів із Державного реєстру обтяжень рухомого майна стягується додаткова плата:

1.                   за внесення до Державного реєстру обтяжень рухомого майна запису, змін і додаткових відомостей до запису - 34 гривні (з урахуванням ПДВ);

2.                   за видачу витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна - 34 гривні (з урахуванням ПДВ).

ОРІЄНТОВНИЙ СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК*

1.                   Статут підприємства / фермерського господарства;

2.                   Документ, який посвідчує повноваження особи на оформлення розписки;

3.                   Паспорт уповноваженої особи;

4.                   Ідентифікаційний номер уповноваженої особи;

5.                   Правовстановлюючі документи на землю (свідоцтво про право власності на землю, договори оренди землі тощо). Права на земельну ділянку повинні бути належним чином зареєстровані відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».  Площа землі, згідно з поданими документами, має відповідати, щонайменше, площі, необхідній для отримання врожаю, рівень якого зазначатиметься в аграрній розписці;

6.                   За погодженням сторін, правовстановлюючі документи на можливе інше майно, що виступатиме як додаткова застава.

* Кредитор може запитати додаткові документи від сільгоспвиробника, які підтверджують його платоспроможність

ПРОЕКТ IFC «АГРАРНІ РОЗПИСКИ В УКРАЇНІ»

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні.

Мета Проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом впровадження в Україні нового механізму «аграрні розписки».

Партнери Проекту – органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України); приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери); міжнародні організації.

Контакти:

Міжнародна фінансова корпорація

Дніпровський узвіз, 1, 3-й поверх, м. Київ, 01010

Тел.      044 490 6400

Факс.   044 490 6420

Регіональний координатор в Миколаївській області: Валерій Яценко (моб.: 050 556-5601; 068 4038-702)

Залучення аграрних розписок створює нові можливості більш прозорого та ефективного кредитування виробників сільськогосподарської продукції