Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Організація військового обліку та бронювання військовозобов’язаних працівників на підприємствах, організаціях, установах Служба за контрактом у ЗСУ Паспорти бюджетних програм місцевих бюджетів на 2017 рік

Структурні підрозділи

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 Малярчук Володимир Миколайович

начальник управління

 3-26-23 

 Цимбал Руслана Володимирівна

заступник начальника-начальник виробничого відділу

4-24-81

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації

 Калина Олександр Олександрович

начальник відділу

4-35-65 

 Смілянець Ірина Андріївна

головний спеціаліст

 4-35-65 

 -

головний спеціаліст

 4-35-65 

Управління  соціального захисту населення райдержадміністрації

 Житник Антоніна Вікторівна

начальник управління

 4-51-28

Фінансове управління райдержадміністрації

Тімотіна Світлана Григорівна

начальник управління

3-30-07

Відділ освіти райдержадміністрації

 Лапаєва Надія Володимирівна

начальник відділу

3-26-20 

 Курусь Анна Юріївна

інспектор 

 4-03-88 

Керлан Валентина Володимирівна

головний спеціаліст

 4-03-88 

Русаловська Світлана Миколаївна

головний спеціаліст

 4-03-88 

Методкабінет

 

 4-52-00

Відділ  культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Аркуша Валентина Іванівна

начальник відділу

 4-20-88 

Мазур Наталія Іванівна

головний спеціаліст

4-20-88

Бурхачов Владислав Олександрович головний спеціаліст з питань молоді та спорту 4-54-80

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та цивільного захисту   райдержадміністрації

-

 начальник відділу

4-22-64

Влачига Сергій Вадимович

головний спеціаліст з цивільного захисту

3-22-98

Криванич Олександр Михайлович

головний спеціаліст

4-34-16

Архівний сектор райдержадміністрації

Волковицька Ольга Павлівна

завідувач сектора

 3-22-08 

Тодорашко Єлизавета Юріївна

головний спеціаліст 

3-22-08

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Артьомова Олена Анатоліївна

начальник служби

3-20-21 

Пахомова Людмила Станіславівна

заступник начальника служби - завідувач сектора опіки, піклування та усиновлення

     3-20-21 

Костенко Олена Олександрівна

завідувач сектора захисту прав, свобод та законних інтересів дітей

 3-20-21

Грабар Ольга Миколаївна

головний спеціаліст сектора захисту прав, свобод та законних інтересів дітей

 3-20-21

Кулай Валентина Володимирівна

головний спеціаліст опіки, піклування та усиновлення

3-20-21