Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Нарада по земельному податку

12/06/2017

12 червня голова райдержадміністрації Наталія Баланюк разом із заступником голови Оленою Козуб, головою районної ради Іваном Бурдіним, провели нараду головним питанням якої було визначення ставки земельного податку для земель сільськогосподарського призначення (ріллі). На нараду запрошено начальника фінансового управління Світлану Тімотіну та начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Олександра Калину, голів сільських рад та голів об’єднаних громад.

На нараді розглянуто питання, що стосується доручення облдержадміністрації від 02 червня п.р. №2453/0/05-61/3-17 щодо забезпечення додержання чинного законодавства з використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Миколаївської області.

Сільським радам та радам об’єднаних територіальних громад порекомендували переглянути рішення про встановлення місцевих податків і зборів в частині плати за землю, адже у декількох громадах ставки земельного податку за земельні ділянки критично низькі – менше 0,3%, що не відповідає вимогам законодавства.

 

Всі новини →