Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Правоохоронці застерігають довірливих громадян, щодо «псевдо» працівників банківських установ

13/06/2017

Незважаючи на численні застереження місцевих мешканців працівниками поліції,  громадяни продовжують втрачати свої заощадження. Псевдопрацівники банківських установ вміло виманюють кошти з банківських карток мешканців міста та району.

Схема виманювання коштів для всіх потерпілих однакова – незнайомці розсилають потерпілим СМС-повідомлення, інформуючи клієнтів про спроби несанкціонованого зняття коштів з їх рахунків, чи зміни паролів в системі захисту. Просять повідомити останні цифри зазначені на картках, та особисті дані, а довірливі громадяни називають навіть захисні пін-коди карток. Надмірна довіра призводила до втрати чималих коштів.

Правоохоронці вже неодноразово застерігали громадян від подібних шахрайств. Слід бути обачними та ретельно перевіряти усю отриману інформацію по телефону!

Запам’ятайте – банківські працівники ніколи не займатимуться розв’язанням подібних питань за телефоном. Обмін конфіденційними відомостями можливий тільки при особистому зверненні клієнта до банківської установи.

Будьте уважні та обережні!

Начальник Вознесенського відділу поліції  Д.В. Шаповалов

Всі новини →