Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Привітали медиків району з професійним святом

14/06/2017

Сьогодні, відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Людей, що готові повсякчас прийти на допомогу хворим, привітали голова райдержадміністрації Наталія Баланюк, голова районної ради Іван Бурдін.

Відкриваючи святкову програму, керівник району наголосила: «Професія медика – це жертовна професія. Для того, щоб себе втілити і бачити в цій професії, треба всього себе віддавати. Я хочу вас щиро привітати, всіх лікарів, фельдшерів, медичних сестер, ветеранів охорони здоров’я з вашим професійним святом. І хочу подякувати за ваші чуйні серця, за те, що ви повертаєте здоров’я, повертаєте до життя».

Кращим працівникам галузі Наталія Баланюк вручила почесні грамоти за  сумлінну працю, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток та поліпшення медичного обслуговування населення Вознесенського району, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи та з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Зокрема, грамотою Вознесенської районної державної адміністрації нагороджено Кохана Василя Миколайовича, заступника головного лікаря КЗ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ РЦ ПМСД» та Білу Ірину Михайлівну, лікаря загальної практики сімейної медицини Мартинівської АЗПСМ.

Подякував медпрацівникам за відданість справі, високий професіоналізм і голова районної ради Іван Бурдін.

Грамотою Вознесенської районної ради нагороджено Жекул Павла Андрійовича, лікаря загальної практики сімейної медицини Прибужанівської АЗПСМ та Мар`янову Олену Володимирівну, лікаря загальної практики сімейної медицини Дорошівської АЗПСМ.

З вітальними словами до присутніх звернулися головний лікар КУ «Вознесенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жарська Г. А. та голова профспілки працівників державних підприємств Дика Л. О., які також вручили грамоти медичним працівникам району.

Протягом всього заходу радували медиків своїми виступами вокальне тріо «Сузір’я» та дует Дорошівського СБК Лариса Вербівська разом з Любов’ю Островською. 

 

Всі новини →