Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Вітаємо з Днем медичного працівника!

14/06/2017

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Є професії досить поширені, про які інакше, як з повагою, не можна й говорити. До них з повною відповідальністю можна віднести професію медичного працівника. Історія розвитку медицини багата іменами чудових лікарів, які врятували своєю майстерністю й творчим підходом до праці життя десяткам, сотням людей у Вознесенському районі це: Жарська Галина Андріївна, Кохан Василь Миколайович, Федорова Любов Михайлівна, Чепура Інна Дмитрівна, Голомазов Віктор Павлович, Кожухар Ольга Костянтинівна, Дзензелевська Наталя Миколаївна, Мар’янова Олена Володимирівна, Жекул П.А., Біла І.М. Вірними помічниками лікарів є медичні сестри: Михайленко Л.А., Хижняк В.С., Грибельникова О.Г., Шевченко Л.О., Костюк Л.А., Онуфрійчук Т.В., Нестер Н.І. та багато інших щирих та чуйних працівників.

До КЗ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ РЦ ПМСД» ввійшли 13 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 13 фельдшерсько-акушерських пунктів, загалом в закладах охорони здоров’я Вознесенського району працює 11 лікарів ЗПСМ, 63 медичні сестри ЗПСМ та 28 молодших медсестер, які обслуговують 30 551 чол., у тому числі 24631 дорослих, 19070 працездатного населення, 993 підлітка та 5165 дітей.

Рушійною силою таланту цих подвижників є відповідальність перед людьми. Відповідальність за свої дії обов’язкова в будь-якій професії, але у діяльності медичного працівника вона набуває особливого значення, бо має відношення до найважливішого й найдорожчого для людини – його життя. Внаслідок цього професія медичного працівника є не тільки почесною, але й відповідальною. Обираючи шлях багаторічного служіння людям, потрібно бути готовим й до тих труднощів і розчарувань, що час від часу стають на перешкоді титанічної праці медичного працівника.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.

Медичний працівник, насамперед, залишає в серцях людей почуття вдячності за уважне ставлення, чуйність, доброзичливість.

І тому напередодні Дня медичного працівника вітаємо вас з професійним святом і бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя в родинах та наснаги в роботі!

Адміністрація та профспілковий комітет

 

Комунальний заклад «Вознесенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Всі новини →