Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Організація військового обліку та бронювання військовозобов’язаних працівників на підприємствах, організаціях, установах Служба за контрактом у ЗСУ Паспорти бюджетних програм місцевих бюджетів на 2017 рік

Новини

Спортсмени Вознесенщини представили Миколаївську область на Всеукраїнських змаганнях – і перемогли!

15/06/2017

10 - 13 червня в м. Скадовськ відбулись Всеукраїнські спортивні змагання ВФСО «Колос» «Хто ти, майбутній олімпійцю?» із греко – римської боротьби, в яких прийняли участь 9 областей України. Команду Миколаївської області представляв Вознесенський район в складі: Максима Чалого, Сергія Притуляка, Дмитра Прагузи, Богдана Зинського, Миколи Синякова, Максима Лакизи, Артура Музики.

За результатами змагань чемпіонами стали Микола Синяков – з вагової категорії 66 кг та Максим Лакиза – 100 кг. Володарем другого місця став Сергій Притуляк – 38 кг і Артур Музика – 100 кг. Третю позицію виборов Максим Прагуза – вагова категорія 42 кг.

Призові місця розподілились наступним чином: 1 – Миколаївська область, 2 – Київська область, 3 – Донецька область.

Команду Вознесенського району було нагороджено кубком та грамотою. Тренує команду Володимир Михайлович Матієв.