Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Вручення нового автомобіля поліції

19/06/2017

19 червня Вознесенський відділ  поліції отримав новий спеціальний поліцейський автомобіль. Автопарк відділу поліції поповнився автомобілем "Mitsubishi Outlander PHEV"Ключі від автомобілю начальник Вознесенського ВП підполковник поліції Шаповалов Д.В. вручив заступнику начальника відділу Жук Івану Васильовичу,  який є керівником патрульної поліції у Вознесенському відділі. Авто будуть використовувати групи реагування патрульної поліції. Привітати з цією подією до відділу прибули керівництво району та міста, депутат районної ради в особі Василя Дригініча. Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панова побажала поліцейським, щоб оновлення парку службових авто не закінчувався, адже це дасть змогу підвищення якості роботи правоохоронних органів.

Дмитро Шаповалов привітав присутніх зі знаковою подією та побажав особовому складу бути завжди на сторожі громадян, гідно нести високе звання працівника поліції.

Всі новини →