Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Об'єднані територіальні громади Вознесенського району увійшли до рейтингу фінансової спроможності громад

27/07/2017

Три об'єднаних територіальних громад Вознесенського району Миколаївської області опинилися в рейтингу фінансової спроможності громад за перше півріччя 2017 року, укладеному Мінрегіоном.

До рейтингу загалом увійшло 366 ОТГ. При складанні рейтингу враховували результати моніторингу виконання місцевих бюджетів за перше півріччя. Фінансова група опрацювала 27 показників, що характеризують діяльність ОТГ, із яких визначено 4 найбільш суттєвих, що відображають фінансову спроможність об’єднаних громад та безпосередньо впливають на неї:

·        власні доходи на одного мешканця;

·     рівень дотаційності бюджетів (питома вага базової/реверсної дотації у доходах);

·        питома вага видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах ОТГ;

·        капітальні видатки на одного мешканця (без субвенцій з державного бюджету).

В період з 2015 до 2017 року в районі утворилося 3 громади: Бузька ОТГ, яка в рейтингу посіла 92 місце, Прибужанівська – 227, Олександрівська – 277.

 

 

Такий фінансовий моніторинг дозволяє органам місцевого самоврядування побачити свої слабкі місця, зробити висновки та прийняти відповідні рішення. Також ці дані фінансових показників будуть корисним при моделюванні майбутніх об’єднаних громад та при формуванні Перспективних планів областей.

Додатково можна дізнатися www.minregion.gov.ua

Всі новини →