Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Оголошення про участь у конкурсному відборі

11/08/2017

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України проводить прийом заявок на конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році», який проводиться для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані у період 2015-2016 рр.

З квітня - 30 вересня 2017 року проводиться прийом заявок.

Інформація про конкурс та умови участі розміщена на офіційному сайті Міністерства в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна - напрямки діяльності - Регіональний розвиток - Розвиток місцевого самоврядування - Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» - Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році»).

Активне посилання: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2017-rotsi/

Всі новини →