Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Відбулося засідання комітету з питань зайнятості населення

05/12/2017

5 грудня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб відбулося засідання комітету з питань зайнятості населення на якому розглядалось питання масового вивільнення у Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

На засіданні були присутні заступник начальника управління соціального захисту населення Кафтан О.М., начальник відділу з питань праці та зайнятості населення Ткаченко І.І., директор Вознесенського міскрайцентру зайнятості Ларченко І.В., головний спеціаліст відділу з питань праці та зайнятості населення Борсук І.А., керівник Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини Коропенко Ю.А.  та голова профспілкового комітету Йорж С.А..

В ході засідання з’ясовувались причини масового вивільнення працівників Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Після розгляду питань порядку денного керівнику Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини Коропенко Ю.А. були надані рекомендації та консультації з питань захищеності працівників, що вивільняються.

 

Всі новини →