Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ТВАРИН !

26/12/2017

Вознесенське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома, що 13 листопада 2017 року в Міністерстві юстиції України за №1381/31249 зареєстрований наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 жовтня 2017 року №579 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку».

Зазначеним наказом встановлено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварин ( домашні тварини ( собаки, коти та інші), в тому числі їх некомерційного переміщення за межі території України.

Ветеринарно-санітарні паспорти на тварин видаються державними інспекторами ветеринарної медицини або уповноваженими лікарями ветеринарної медицини. Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта на тварину є огляд тварини державним інспектором ветеринарної медицини, уповноваженим лікарем ветеринарної медицини та наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Закон України «Про ветеринарну медицину» та входить переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління, розмір плати  за їх надання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року №641 та складає 51 грн. 29 коп.

З питань оформлення та видачі ветеринарно-санітарного паспорта на тварину звертатись за адресою місто Вознесенськ, вул. Зої Космодем’янської, 2,  контактні телефони: 4-46-43, 4-26-73.

Вознесенське міжрайонне управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області

Всі новини →