Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

На Вознесенщині вшанували Великого поета Кобзаря – Тараса Шевченка

07/03/2018

У ці березневі дні минає  204 роки від Дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.

7 березня керівництво району, працівники установ та організацій району зібрались біля пам’ятника вірного сина українського народу на мітингу з нагоди дня народження Великого поета Тараса Шевченка, щоб вшанувати його пам’ять.  

До присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрацій Тетяна Панова. Вона зазначила, що творчість Тараса Шевченка близька і зрозуміла усім українцям. Адже головне багатство для нього було духовне. Він поєднав у собі кращі риси українця, жив своєю країною.

Під час мітингу на честь світоча українського народу згадали  його особливе значення  для України, велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості, в розвиток української та світової культури.

У знак  шани та поваги до Великого Кобзаря всі учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцю за свободу та незалежність України.

Всі новини →