Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Фінальний випуск реаліті Громада: Бузька ОТГ не лишилася без винагороди

12/03/2018

У фінальному випуску бізнесово-розважального реаліті Громада на мільйон визначились, яка об’єднана територіальна громада отримала 1 млн грн інвестицій від фонду WNISEF.

До фіналу проекту потрапили Бузька та Печеніжинська ОТГ, які й позмагалися за головний приз. А втім, на бізнес-балі з нагоди визначення переможця були присутні представники всіх громад-учасниць проекту.

Щоб отримати 1 млн грн, фіналісти мали за 3 хв. представити свою бізнес-ідею та переконати інвесторів, що саме вони гідні перемоги.

Так, голова Бузької ОТГ представив бізнес-проект створення консервного заводу. Натомість голова Печеніжинської громади презентував інвестиційний проект вирощування малини та шляхи реалізації цього продукту. 

Урешті-решт приз у розмірі 1 млн грн отримала Печеніжинська громада. Однак Бузька ОТГ не лишилася без винагороди, отримавши 250 тис. грн на розвиток свого проекту від американської програми USAID DOBRE (яка спрямована на підтримку громад в Україні). 

 

Джерело: https://1plus1.ua/gromada-na-miljon/novyny/stalo-vidomo-aka-gromada-otrimala-1-mln-grn

Всі новини →