Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

З Міжнародним днем сім’ї! Бережи і шануй!

15/05/2018

Друже, сьогодні, мабуть, найпрекрасніший та найдружніший день у році — Міжнародний день сім’ї. Це свято було запроваджене в 1993-му й від тоді щороку відзначається 15 травня.

Сім’я — це найпрекрасніше, найголовніше надбання кожної людини окремо та суспільства в цілому. Саме той світ, який діти бачитимуть в сім’ї, перенесеться й на їхнє сприйняття зовнішнього світу. Сім’я — це основна ланка суспільства, те найважливіше, з чого починається наше життя. Завдяки сім’ї розвивається держава, міцніє благополуччя її народу. Адже ми з Вами добре знаємо: буде лад у родині — буде й у державі.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Саме в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне життя. Родина навчає нас поважати своїх предків, любити Батьківщину, берегти і шанувати пам'ять свого народу.

Родина — це та затишна і тиха гавань, де Тебе люблять, піклуються про Тебе, завжди підтримають і допоможуть.

Саме до відзначення цього прекрасного свята фахівці із соціальної роботи Вознесенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 15 травня провели в школах та дитячих садках Вознесенського району ряд заходів. Діти та їх батьки з Новосілківської ЗОШ приймали участь в спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»,  в  Дмитрівському та Таборівському дитячих садках проведено бесіди для молодих батьків «Будьте уважні мама і татко, кожна дитина - це янголятко», в Новогригорівської та Білоусівської ЗОШ  пройшли виставки соціальної реклами «Візьміть дитину у родину», залюбки брали участь в виставці малюнків «Моя сім’я» діти Дмитрівської ЗОШ.

Ми щиро дякуємо всім батькам та дітям, які брали участь у заходах присвячених до Дня сім’ї. Бажаємо вам, дорогі жителі Вознесенського району, міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту! Нехай Ваші сім’ї збільшуються та міцніють, а ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

Всі новини →