Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Святкування Дня матері у Вознесенському районі

15/05/2018

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

Мати – найрідніша людина. Ії голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові та тепла. Мати – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Навіть, коли мама багато чого забороняла робити, життя, яке вона дала, дає можливість проявляти себе, творити у нашому світі, нести у нього свій труд, тепло своєї душі.

Не залишилися осторонь відзначення цього прекрасного свята й фахівці із соціальної роботи Вознесенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які спільно з представниками відділу освіти 14 травня провели в школах та дитячих садках Вознесенського району ряд заходів. Діти Новосілківської, Дмитрівської, Новогригорівської, Білоусівської ЗОШ залюбки брали участь в виставках малюнків про маму «І доброта і теплота поєднана у серці мами», в Таборівській ЗОШ відбулися відкриті уроки в старших класах «Яка то святість мамина любов!», в Бузькій та Дорошівській сільських радах пройшли заходи «Візьміть дитину у родину», де запрошувалися члени прийомних та багатодітних сімей, які ділилися своїм досвідом та досягненнями своєї сім'ї.

День матері – хороше сімейне свято, яке не дає людям забути про важливість сімейних цінностей у житті людини. У цей день необхідно оточити маму турботою і любов’ю, віддячити за всі її турботи і показати її важливість. У День матері всі діти, які б вони не були – маленькі або дорослі – повинні бути з мамою, повинні її радувати і намагатися зробити хоча б один відсоток з того, що робить чи робила мама для них.

Директор Вознесенського

РЦСССДМ О.І. Лукова

Всі новини →