Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Медичних сестер привітали з професійним святом

16/05/2018

Міжнародний День медичної сестри є ознакою пошани і поваги до представників однієї з найбільш потрібних професій. 16 травня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Білоконь привітали медичних сестер Вознесенщини з професійним святом. Також колег привітали головний лікар КУ «Вознесенський РЦ ПМСД» Галина Жарська та голова районної профспілки працівників охорони здоров’я Людмила Дика.

Урочиста частина свята пройшла в актовому залі Вознесенської центральної районної лікарні, де зібралися медичні сестри та почесні гості заходу.

Щодня дбають про здоров’я жителів нашого району, докладають своїх умінь та знань задля порятунку людського життя 58 медсестер КУ «Вознесенський РЦ ПМСД». Представники органів влади та очільники галузі охорони здоров’я району подякували медичним сестрам за сумлінну і важку працю та побажали всім професійного успіху, міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя в кожну домівку.

Кращі з кращих медичних сестер за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків були відзначені грамотами. 

 

Всі новини →