Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Олексій Савченко з робочим візитом відвідав Вознесенський район

10/07/2018

Сьогодні, 10 липня, голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочою поїздкою відвідав Вознесенський район.

Під час зустрічі очільник області ознайомився з реалізованим в життя проектом футбольного поля розташованого на території Таборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Таборівка Бузької ОТГ.

Проект «Реконструкція футбольного поля розташованого на території Таборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Таборівка Вознесенського району Миколаївської області» реалізовано за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Вознесенського району Миколаївської області. Вартість об’єкта становить 1417198,26 грн. в т.ч.: 1202352 грн. (кошти зони ризику), 240 тис. грн. (кошти співфінансування Бузької ОТГ). Проект виготовлений за рахунок коштів Бузької ОТГ. 

Голова Бузької ОТГ Юрій Заволока розповів про сучасний спортивний майданчик міні-футбольного поля для залучення дітей, молоді, сімей та інших груп населення до занять спрямованих на розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед населення мешканців Таборівки.

Всі новини →