Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Гарантування пожежної безпеки

05/10/2018

Створення пожежного посту у Прибужанівській територіальній громаді обговорювали 5 жовтня фахівці служби цивільного захисту м. Вознесенськ та Вознесенського району ГУ МНСУ в Миколаївській області з представниками Прибужанівської громади за участі першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяни Панової.

Реформа децентралізації передбачає зміну надання послуг у новостворених громадах, зокрема це і не менш якісні послуги забезпечення безпеки життєдіяльності мешканців ОТГ.

Виконавчий комітет Прибужанівської сільської ради звернувся до Вознесенської райдержадміністрації з проханням у сприянні створення Пожежного посту в селі Мартинівське на базі пожежного депо Прибужанівської сільської ради, котрий буде підпорядкований «Місцевій пожежній охороні Вознесенського району Миколаївській області». Дане рішення викликано у зв’язку із відаленністю населених пунктів сільської ради від місця дислокації 12 Державної пожежно – рятувальної частини ГУ ДСНС у Миколаївській області та з метою значного покращення рівня пожежної безпеки у громаді.

Об’єднана територіальна громада бере на себе обов’язок надати в безоплатне користування приміщення для розміщення пожежного посту в селі Мартинівське, яке буде відповідати вимогам та передасть пожежну машину, щоб гарантувати пожежну безпеку громадян.

 

 

Всі новини →