Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

До уваги громадян району!

06/12/2018

26 листопада 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон № 9338 “Про затвердження указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”. Воєнний стан вводиться терміном на 30 днів з 26 листопада 2018 року в таких областях: Вінницькій, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, а також поширюється на внутрішні води Азово-Керченської акваторії.

 Що означає введення режиму воєнного стану?

Воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

У зв’язку із введенням воєнного стану у Миколаївській області Миколаївська обласна державна адміністрація звертається до мешканців Миколаївської області

Шановні громадяни!

1. Зберігайте спокій, не піддавайтесь паніці та не реагуйте на можливі провокації.

2. З’ясуйте місця знаходження захисних споруд, розташованих поблизу місця проживання, місця роботи або навчання.

3. При виході з дому майте при собі документи, які посвідчують особу (паспорт, військовий квиток, пенсійне посвідчення).

4. Забезпечте наявність у дітей молодшого шкільного віку, які пересуваються самостійно, інформації щодо місця проживання та контактів батьків.

5. У разі увімкнення електричних сирен, переривчастий звук яких означає єдиний сигнал «УВАГА ВСІМ», увімкнути радіотрансляційні та телевізійні приймачі, прослухати офіційну інформацію державних ЗМІ та чітко виконувати доведені інструкції.

6. Винайти можливість сповістити про отриману інформацію сусідів чи знайомих, а при необхідності надати допомогу людям похилого віку та особам з обмеженими можливостями, які мешкають по сусідству.

Докладнішу інформацію щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях пропонуємо переглянути за посиланням http://www.mk.gov.ua/ua/pidv_got/

Всі новини →