Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Відбувся традиційний День поля

25/07/2019

 25 липня п.р. в с. Шевченко Вознесенського району Миколаївської області на полі 2 ін  ТОВ «Авіаттор» керівником, якого являється Білобров Михайло Іванович, було проведено «День Демо поля». Організатори заходу запросили керівників сільськогосподарських та фермерських господарств Вознесенського та інших районів.

Захід почався зі слів привітання в.о. директора ТОВ «Авіаттор» - Тарлєв Ілля Ілліча, головного агронома ТОВ «Авіаттор» - Лешукова Миколи Васильовича, начальника управління агропромислового розвитку Вознесенської райдержадміністрації – Малярчука Володимира Миколайовича, директора Південного регіону ЛГ – Україна – Жужа О.О., директора Південного департаменту АФ «Сади України» - Артющенко О.М..

Представники фірм, а саме: Лімагрейн Україна, Ну Сід Україна, Сингента, Піонер, Дніпро, ВНІС, Сади України, Сатен Юніон, Селекта провели огляд демонстраційних ділянок, які засіяні на полях площею 93 га різними сортами гібридним насінням соняшнику та кукурудзи  ТОВ «Авіаттор» і мають гарні всходи. Кожен представник з вище названих фірм розповів, зупиняючись біля сходів сортів соняшнику та кукурудзи окремо, розповіли  багато цікавої та корисної інформації, щодо гібридного насіння. Були запитання від керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, на які надавалися дуже чіткі та обґрунтовані відповіді.

Хочу подякувати організаторам та окремо керівнику ТОВ «Авіаттор» - Білоброву Михайлу Івановичу, що провели огляд своїх демонстраційних ділянок і дозволили керівникам фермерських та сільськогосподарських підприємств і не тільки, на власні очі оглянути всходи кожного с сортів гібридного насіння соняшнику та кукурудзи.

 Начальник управління АПР Володимир Малярчук

 

Всі новини →