Вознесенський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Вознесенщина Все про житлові субсидії Інформація для переміщених осіб та учасників АТО Служба за контрактом у ЗСУ

Новини

Успішно проведено атестацію педагогічних працівників Вознесенського району

10/04/2019

Атестація – це справжня школа підвищення і ствердження фахової майстерності педагога. У сучасних умовах  значення творчості в  роботі вчителя підвищується, адже саме від творчого підходу до розв’язання тих складних і багатогранних завдань, які сьогодні стоять перед школою, значною мірою залежить ефективність педагогічної праці, якість  навчально-виховного процесу.

Завершила свою роботу атестаційна комісія ІІ рівня  відділу освіти  Вознесенської районної державної адміністрації, яка проходила 9 квітня 2019 року.

Голова комісії С.М. Русаловська у вступному слові зазначила, що атестаційна кампанія проходила відкрито, з дотриманням норм та правил проходження атестації.

Слід зазначити, що в  районі існує системний підхід до атестації педагогічних  працівників. Однією із найважливіших вимог до підвищення кваліфікації педпрацівника є показник результативності фахової діяльності в міжатестаційний період, який дозволяє об`єктивно оцінювати кожного педагога, що атестується.

Протягом 2018-2019  навчального року атестаційною комісією ІІ рівня атестувались 16 педагогічних працівників (12 учителів ЗЗСО, 4 вихователя ЗДО) та 5 керівників навчальних закладів.

За підсумками атестації педагогічних працівників присвоєно педагогічне звання «вчитель - методист»  учителю  Топиліну В.М. (Бузька ЗОШ І- ІІІ ст.), педагогічне звання «старший учитель»  Бакумі Т.М. (Таборівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та  встановлено   кваліфікаційну категорію «спеціаліст  вищої категорії» Мєдвєдєвій Н.В. (Бузька ЗОШ І-ІІІ ст.).  Підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 10 педагогам, раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель – методист» - 5 педагогічним працівникам, раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 4 педагогам. Встановлено 11 тарифний розряд -1 вихователю, та підтверджено 10 тарифний розряд – 3 вихователям закладів дошкільної освіти.  

Атестація педагогічних працівників не тільки успішно виконує стимулюючу функцію, а й зумовлює стійку тенденцію до зростання якісного складу педагогічних колективів, закріплює системну та ефективну роботу в режимі інноваційних змін, забезпечує оптимальні умови для формування професійної мобільності.

Бажаємо нашим колегам і надалі успіхів та позитивних звершень у педагогічній діяльності!

 

Всі новини →