Homepage | News | Вознесенщина |
13/07/2020
У цьому мали змогу переконатися голова РДА Іван Білоконь та голова районної ради Іван Бурдін, які нещодавно зустрілися з Віталієм Звєровим керівником декількох власних сільськогосподарських підприємств, який працює на теринах району близько 18 років та є депутатом районної ради 7 скликання.
Цьогорічна кампанія зі збору ранніх зернових у більшості господарств району розпочалася дещо пізніше від минулорічної. Це пов’язано у першу чергу з відсутністю достатньої кількості опадів, високими температурами, значними заморозками на весні, які панували на території району. Всі ці фактори вплинули на продуктивність і якість зерна.
Під час візиту керівництва району Віталій Звєров ознайомив з основною діяльністю своїх господарств, що спеціалізуються на вирощуванні зернових і технічних культур, тривалістю польових робіт, проблемами у ході збору врожаю. Разом з Віталієм Володимировичем керівництво побувало на ланах, де того ж дня, проводився збір урожаю пшениці. До слова, підприємець також займається тваринництвом, зокрема вирощуванням свиней.
Під час зустрічі обговорювалися питання господарської діяльності. Професійний та виважений підхід дозволяє вирощувати чимало культур. Наразі в господарстві вирощують основні культури це: пшеницю, соняшник, ячмінь, ріпак.
Із технікою проблем немає. За словами Віталія Звєрова на підприємстві сучасний автопарк, тому в оренду брати техніку не доводиться. У збиранні врожаю задіяно 50 чоловік.
Зі слів господаря, проводиться активне залучення фінансування для потреб сільськогосподарського призначення. Працюють із рядом банків, включаючи і державні. Не тримаються осторонь життя громади, активно співпрацюючи з Вознесенською сільською радою, беруть участь у вирішенні соціальних питань. Та головне, що зазначив Віталій Звєров, що цінова політика розрахунку з людьми, які надали землю в обробіток, не буде змінюватися, а залишиться на рівні минулого року.
Останнім часом Іван Білоконь відвідав декілька сільськогосподарських підприємств, спілкувався з їх керівниками не лише з метою ознайомлення: це дозволяє вивчити стан справ у агропромисловому комплексі району в цілому, визначити нагальні потреби господарства, проблемні питання та шляхи їх вирішення.