Homepage | News | Вознесенщина |
У Бузькій територіальній громаді для місцевих мешканців відкрила двері вже друга поліцейська станція. Близько 2 тисяч жителів семи сіл, що входять до складу громади, відтепер у селі Вознесенське зможуть звернутись
Тому щоб запобігти небезпечним подіям на водоймах рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед населення.
Зокрема, 8 червня співробітники Вознесенського РУ ГУ ДСНС України у Миколаївській області відвідали місця відпочинку на водних об’єктах.
Тут не видають повісток. Обираєш ти, а не за тебе.
Це місце, де пропонують вакансії у Збройних Силах України, поступово розширюючи перелік на всі Сили безпеки та оборони України.
Тут рекрутери надають
В Міністерстві цифрової трансформації України пояснили, чому під час відключення електроенергії в українців зникає доступ до мобільного зв'язку. Основною причиною цього явища є перевантаження мереж мобільних операторів.
Зазвичай більшість інтернет-трафіку вживається
Приходь у Центр рекрутингу української армії у Миколаєві.
Дізнатись більше про його роботу можна за телефоном
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії рф воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
У Вознесенській районній військовій адміністрації також
Ви власник бізнесу і через війну змушені переїхати та починати справу з нуля? Долучайтеся до нової освітньої програми для підприємців ВПО «Компас: рестарт та розвиток бізнесу». Навчання обʼєднає українців, які
У сучасному світі, де випробування й невизначеність стали постійними супутниками, звичні речі та рутина можуть стати важливим засобом підтримки ментального здоров'я. Про це нагадали учасники заходу «Осмислення. Цінності та історії
У сучасному світі, де випробування й невизначеність стали постійними супутниками, звичні речі та рутина можуть стати важливим засобом підтримки ментального здоров'я. Про це нагадали учасники заходу «Осмислення. Цінності та історії
Рятувальники розповіли дітям про мінну небезпеку, яка наразі лишається актуальною для Миколаївщини. Продемонструвавши 3 D макети вибухових предметів та розповіли, де вони можуть знаходитись. Наголосили на тому, щоб діти ні